Barion Pixel

Hívható adományvonalunk
(részletek a képre kattintva)

A következő adományátadásunk célpontja: ​

Magyarország koraszülött és elhagyott babáinak segítése (HU)

25 112 783 Ft
gyűlt eddig össze a(z)
38 685 318
Ft
Babafészek csomagok és újraélesztő asztal több magyarországi kórház és intézmény számára

Székelyföldi Hadművelet (RO)

4 319 689 Ft
gyűlt eddig össze a(z)
25 000 000
Ft
Csíkszereda, Gyergyószentmiklós és Székelyudvarhely koraszülött babáinak támogatása

Szeretetszalag Regisztráció

Vegyél részt az éves sorsoláson!

Sztárok plüssei: köszönjük az Irigy Hónaljmirigynek

Az Irigy Hónaljmirigy 3 egyedi maci plüsst ajánlott fel a gyulai pici hősökért aukcióra, amit egy barátjuk kifejezetten ebből az alkalomból készített. Melengető a szívünknek az ország kedvenc paródia bandájának kedvessége és hálásan köszönjük nekik, hogy a június 11-ei nagykoncertjükre való készülés mellett is jut energiájuk egy nemes ügyet támogatni!

Személyes találkozó az IHM banda tagjaival

“Mindig örömmel állunk a jó társadalmi ügyek mellé, főleg, ha gyermekek megsegítése a cél. Reméljük, hogy minél többen licitálnak majd az aranyos mackókra és a Plüss Kommandó ezzel a remek kezdeményezésével minél több pénzt tud majd összegyűjteni a rászorulók számára!”

Sipos Tomi

Szerencsére így történt, sok licit érkezett a plüssökre! 

A nyertes Komáromi Gábor, aki 75.000 Ft-ot ajánlott fel a 3 plüssért.

A 3 plüss macit az IHM néhány tagja személyesen adja át Gábornak az óbudai 36 Bisztróban egy kellemes reggeli keretein belül. Természetesen lesz egy kisebb média megjelenés is, a fotókat közzétesszük majd a Facebookon és Instagramon is!

Örülünk, hogy végre van lehetőség a személyes találkozásra is, hiszen a járvány előtt a sztárok ilyen formában adták át a plüsst, ezzel is meghálálva a pici hősök támogatását. Bízunk benne, hogy ez a jövőben is folytatódik és minél több sztár találkozót valósíthatunk meg! Ezért is érdemes követni minket a Facebookon.

Meglepetés adomány Kozma Györgytől

Kozma Györgynek sokadszorra lehetünk hálás, hiszen szinte mindig licitál a sztárok plüssei aukciókra, támogatta már a piciket úgy, hogy a plüsst átengedte másnak és ő ajánlott fel Ferrari élményautózást is a Szeretetszalag sorsoláson. 

“Kedves Gyuri, köszönjük a jóságod, köszönjük, hogy ilyen sokat segítettél már a piciknek!”.

Mi az a Szeretetszalag sorsolás?

Ha a Plüss Kommandó jótékonysági webshopjában vásárolsz egy plüsst, Te is nyerhetsz sok-sok értékes ajándékot! Minden egyes plüss nyakában található egy Szeretetszalag, amin van van egy szám, melyek közül év végén értékes nyereményeket sorsolunk ki. 2021 végén például volt Tesla élményvezetés és Ferrari élményautózás is. Ezzel ráadásul a koraszülött piciket is támogatod, mert a bevételt visszaforgatjuk és koraszülött babafészek csomagok adományozására fordítja. 

Azt tudtad, hogy a környezeted is véded, ha nálunk vásárolsz? Hiszen ezek a plüssök használtak, ezért nem kell őket újra legyártani. Természetesen csakis tiszta, fertőtlenített plüss kerül a jótékonysági webshopunkba!

Ráadásul minden plüss valakinek egykor sokat jelentett és szeretettel adja tovább azért, hogy segítsen vele a piciknek! Így a mi plüsseink különös jelentőséggel bírnak, van történetük, céljuk és egy jó ügyet szolgálnak.

Mire fordítjuk az aukcióból származó bevételt?

Mindig az aktuális kampánycélra, jelen esetben a gyulai koraszülött babák számára gyűjtünk egy Giraffe Shuttle életmentő gépre.

2022. március 21-i állás szerint még 5.462.432 Ft hiányzik.

Ez a gyűjtés messze a leghosszabb gyűjtésünk, már több, mint 3 hónapja fut. A Giraffe Shuttle gép és hibrid inkubátor az 1.000 gramm alatti picik biztonságos szállítását teszi lehetővé a kórházi belül, illetve a szülőszobából való átszállítás kritikus és életveszélyes pillanatait biztosítja. Ez a gép működteti ugyanis az extrém kicsi súlyú koraszülötteket életben tartó orvosi berendezéseket (pl. lélegeztetőgép).

Ha szeretnél támogatni

Utalási lehetőség

Név: Alapítvány az Alapítványokért

Számlaszám: 11713036-21451047 (OTP Bank)

Közlemény: Gyula

Külföldről való utaláshoz:

IBAN: HU61117130362145104700000000

Swift: OTPVHUHB

Paypal:

https://www.paypal.com/donate/?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=MY2XFCLWELEHL&source=url

ADÓ 1%

Név: Alapítvány az Alapítványokért

Adószám: 18941548-1-41

Most te is segíthetsz egy tenyérnyi babának!

Évente kb. 8.000 kisbaba érkezik meg túl korán. Nekik speciális ellátásra van szükségük. A Plüss Kommandó esélyt ad a babáknak egy egészségesebb, boldogabb életre.

Babafészek csomagjaink, textil eszközeink a pocak biztonságára emlékeztetik a babákat, támogatják a fizikai és idegrendszeri fejlődésüket és meleg, otthonos érzést biztosítanak nekik.

Köszönjük ha egy kávé árával, vagy nem anyagi támogatással te is hozzájárulsz, hogy babafészek csomagokat adományozhassunk a PICi hősöknek.

Támogathatsz adománnyal

Utalás

Név: Plüss Kommandó
Közlemény: Koraszülött Hadművelet

Forint belföldről
Számlaszám: OTP 11713036-21451047

Forint külföldről:
IBAN: HU61 11713036-21451047-00000000
Swift:OTPVHUHB

Euró
OTP 11763055-63779886

Egyéb külföldről való utalás:
IBAN: HU59 11763055-63779886-00000000
EU adószám: HU18941548
Nyilvántartási szám: 01-01-0012500

PayPal támogatáshoz kattints ide
Ismerd meg Havi állandó támogatási programunkat

Adományvonal

1 hívás vagy SMS = 500 Ft

Telefonhívással: 13600/34-es mellék
SMS: küldd el a 34-et a 13600-ra

A Yettel hálózatából csak SMS érhető el.

REpont (MOHU automata)

Italos dobozok visszaváltásakor a betétdíjat QR-kóddal felajánlhatod a Plüss Kommandónak.

1 palack = 50 Ft segítség tőled❤

Neked nem kerül semmibe és rendkívül egyszerű az egész! Mentsd el és használd visszaváltáskor.

Így csináld:

  1. Az élelmiszer üzletek bejáratnál található REpont automatába dobáld bele az üvegeket
  2. Kérd az összeg számlára utalását.
  3. Tartsd oda a Plüss Kommandó QR-kódot.

 

Online vásárlással, miközben te ugyanannyit fizetsz (Webshop Adomány)

200 webshop ajánlotta fel a bevételének átlagosan 2,5%-át, így a támogatás neked nem kerül semmibe.
Csupán 1 bővítményt kell telepítened, majd a résztvevő webshopba lépve felugró ablakban regisztrálni és megadni a Plüss Kommandó nevet.
Ezután automatikusan az online vásárlásaid átlagosan 2,5%-ával tudod támogatni a PICI babákat.

Támogatom a babákat, letöltöm a bővítményt!

Plüss Kommandó Jótékonysági licit csoport a Facebookon

Ajánlj fel egy jó állapotú használati tárgyat, esetleg belépő jegyet (ha nem tudsz részt venni az eseményen) a PICi hősök javára. | ha licitálsz, akkor sem nagy összeg.

Csatlakozom a licit csoporthoz!

Adó 1%

Ajánld fel a Plüss Kommandónak és így a koraszülött babáknak. Az adód 99%-ról nem tudsz dönteni, de erről az 1-ről igen. Köszönjük a PICi hősök nevében.

Név: Plüss Kommandó – Alapítvány az Alapítványokért Közhasznú Alapítvány
Adószám: 18941548-1-41

Egy megosztás is nagy segítség!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Bejelentkezés

Regisztráció

Registration disabled

🫶 Támogasd a Koraszülött Hadműveletet jótékonysági webshopunkból történő vásárlással! Irány a Webshop! 👉

Magyarországi koraszülött és újszülött osztályok térképe