Csatlakozz a Plüss Kommandó csapatához - asszisztenst keresünk főállásban

A Plüss Kommandó keresi azt a kommunikációs tapasztalattal rendelkező főállású asszisztenst, aki napi szinten segíti az alapítvány munkáját, hogy minél több koraszülött babának segíthessünk.

Feladatok:

  • postai és elektronikus levelezés, valamint telefonok kezelése
  • szerződések előkészítése, jóváhagyatása, iktatása
  • kapcsolattartás az alapítvány partnereivel és kórházakkal
  • az alapítvány napi munkájának kommunikációs és adminisztratív támogatása
  • beszerzési és szervezési feladatok
  • tárgyalásokon való segítségnyújtás

Amit kínálunk:

  • főállású, bejelentett munkaviszony
  • azonnali kezdés
  • 80% home office, 20% irodában (Budapest XIII. kerület, Pozsonyi út) és külső helyszínen történő munkavégzés
  • változatos és szerethető munka – hiszen nem csak dolgozol, közben jót is teszel
  • közösséghez való tartozás, események és élmények
  • hosszú távú munkalehetőség

Téged keresünk, ha:

  • elhivatott vagy
  • bírod a strapát és pörgést
  • temperamentumos vagy
  • jó a kommunikációs kézséged
  • van marketingben és/vagy értékesítésben, valamint kommunikációs területen szerzett tapasztalatod
  • össze tudsz fogni egy csapatot
  • pontos és precíz vagy, szereted a rendet online és offline is
  • nem okoz gondot táblázatok, dokumentumok és levelezés precíz kezelése
  • jó, ha van jogosítványod és autód

Amennyiben szívesen lennél a Plüss Kommandó asszisztense, jelentkezz a lenti űrlapon vagy az asszisztens@plusskommando.hu e-mail címen önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

Önéletrajzodat ide töltsd fel!
(max 3Mb, pdf, doc, docx formátum)
Üzeneted (örülünk, ha leírod, miért szeretnél csatlakozni hozzánk)

Magyarországi koraszülött és újszülött osztályok térképe